- Hlavní stránka
- Sokolovna
- Rozvrh hodin
- Pro členy
- Rozvrh hodin
Oddíly - Velký sál
- Všechny kategorie
- Cvičitelé
- Dům dětí a mládeže
- Mateřská škola
- Mladší žáci
- Mladší žákyně
- MŠ - Green Tree Presschool
- Muži
- Odbíjená
- Oděvní průmyslovka
- Předškoláci
- Rodiče a děti
- Speciální škola
- Sportovní gymnastika
- Starší žákyně
- Tenis
- Zdravotní cvičení
- Ženy Bodyform
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | ||
07:45 | |||||||
08:00 | |||||||
08:15 | |||||||
08:30 | |||||||
08:45 | |||||||
09:00 | Zdravotní cvičení | ||||||
09:15 | |||||||
09:30 | Mateřská škola | ||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
10:30 | |||||||
10:45 | |||||||
11:00 | Rodiče a děti | Rodiče a děti | |||||
11:15 | |||||||
11:30 | |||||||
11:45 | |||||||
12:00 | |||||||
12:15 | |||||||
12:30 | |||||||
12:45 | |||||||
13:00 | |||||||
13:15 | |||||||
13:30 | MŠ - Green Tree Presschool | ||||||
13:45 | |||||||
14:00 | Speciální škola | Mateřská škola | |||||
14:15 | |||||||
14:30 | Dům dětí a mládeže | Tenis | |||||
14:45 | |||||||
15:00 | Sportovní gymnastika | ||||||
15:15 | |||||||
15:30 | Sportovní gymnastika | Sportovní gymnastika | |||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | Rodiče a děti | Předškoláci | Předškoláci | Odbíjená | |||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
17:30 | Mladší žákyně | Mladší žáci | Mladší žákyně | Mladší žáci | |||
17:45 | |||||||
18:00 | |||||||
18:15 | |||||||
18:30 | Starší žákyně | Starší žákyně | |||||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 | |||||||
19:30 | Sportovní gymnastika | ||||||
19:45 | Muži | Muži | |||||
20:00 | Ženy Bodyform | Ženy Bodyform | Cvičitelé | ||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 | |||||||
21:00 | |||||||
21:15 |
Pondělí
- Oděvní průmyslovka07:30 - 09:00
- Zdravotní cvičení09:00 - 11:00
- Rodiče a děti11:00 - 12:00
- MŠ - Green Tree Presschool13:30 - 14:30
- Sportovní gymnastika15:00 - 16:30
- Rodiče a děti16:30 - 17:30
- Mladší žákyně17:30 - 18:30
- Starší žákyně18:30 - 20:00
- Ženy Bodyform20:00 - 21:00
Úterý
- Oděvní průmyslovka07:30 - 10:30
- Rodiče a děti11:00 - 12:00
- Speciální škola14:00 - 15:00
- Předškoláci16:30 - 17:30
- Mladší žáci17:30 - 18:30
- Muži19:45 - 21:00
Středa
- Oděvní průmyslovka07:30 - 09:00
- Mateřská škola09:30 - 10:30
- Mateřská škola14:00 - 15:00
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
- Mladší žákyně17:30 - 18:30
- Starší žákyně18:30 - 20:00
- Ženy Bodyform20:00 - 21:00
Čtvrtek
- Oděvní průmyslovka07:30 - 13:30
- Dům dětí a mládeže14:30 - 16:30
- Předškoláci16:30 - 17:30
- Mladší žáci17:30 - 18:30
- Muži19:45 - 21:00
Pátek
- Oděvní průmyslovka07:30 - 10:30
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
- Sportovní gymnastika19:30 - 21:00
Sobota
- Tenis14:30 - 16:00
- Odbíjená16:30 - 18:30
Neděle
- Cvičitelé20:00 - 21:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | Oděvní průmyslovka | ||
07:45 | |||||||
08:00 | |||||||
08:15 | |||||||
08:30 | |||||||
08:45 | |||||||
09:00 | |||||||
09:15 | |||||||
09:30 | |||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
10:30 | |||||||
10:45 | |||||||
11:00 | |||||||
11:15 | |||||||
11:30 | |||||||
11:45 | |||||||
12:00 | |||||||
12:15 | |||||||
12:30 | |||||||
12:45 | |||||||
13:00 | |||||||
13:15 |
Pondělí
- Oděvní průmyslovka07:30 - 09:00
Úterý
- Oděvní průmyslovka07:30 - 10:30
Středa
- Oděvní průmyslovka07:30 - 09:00
Čtvrtek
- Oděvní průmyslovka07:30 - 13:30
Pátek
- Oděvní průmyslovka07:30 - 10:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Rodiče a děti | Rodiče a děti | |||||
11:15 | |||||||
11:30 | |||||||
11:45 | |||||||
16:30 | Rodiče a děti | ||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 |
Pondělí
- Rodiče a děti11:00 - 12:00
- Rodiče a děti16:30 - 17:30
Úterý
- Rodiče a děti11:00 - 12:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Zdravotní cvičení | ||||||
09:15 | |||||||
09:30 | |||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
10:30 | |||||||
10:45 |
Pondělí
- Zdravotní cvičení09:00 - 11:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Sportovní gymnastika | ||||||
15:15 | |||||||
15:30 | Sportovní gymnastika | Sportovní gymnastika | |||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | |||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
19:30 | Sportovní gymnastika | ||||||
19:45 | |||||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Pondělí
- Sportovní gymnastika15:00 - 16:30
Středa
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
Pátek
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
- Sportovní gymnastika19:30 - 21:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Mladší žákyně | Mladší žákyně | |||||
17:45 | |||||||
18:00 | |||||||
18:15 |
Pondělí
- Mladší žákyně17:30 - 18:30
Středa
- Mladší žákyně17:30 - 18:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Ženy Bodyform | Ženy Bodyform | |||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Pondělí
- Ženy Bodyform20:00 - 21:00
Středa
- Ženy Bodyform20:00 - 21:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Speciální škola | ||||||
14:15 | |||||||
14:30 | |||||||
14:45 |
Úterý
- Speciální škola14:00 - 15:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Předškoláci | Předškoláci | |||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 |
Úterý
- Předškoláci16:30 - 17:30
Čtvrtek
- Předškoláci16:30 - 17:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Mladší žáci | Mladší žáci | |||||
17:45 | |||||||
18:00 | |||||||
18:15 |
Úterý
- Mladší žáci17:30 - 18:30
Čtvrtek
- Mladší žáci17:30 - 18:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Muži | Muži | |||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Úterý
- Muži19:45 - 21:00
Čtvrtek
- Muži19:45 - 21:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Mateřská škola | ||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
14:00 | Mateřská škola | ||||||
14:15 | |||||||
14:30 | |||||||
14:45 |
Středa
- Mateřská škola09:30 - 10:30
- Mateřská škola14:00 - 15:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Dům dětí a mládeže | ||||||
14:45 | |||||||
15:00 | |||||||
15:15 | |||||||
15:30 | |||||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 |
Čtvrtek
- Dům dětí a mládeže14:30 - 16:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Tenis | ||||||
14:45 | |||||||
15:00 | |||||||
15:15 | |||||||
15:30 | |||||||
15:45 |
Sobota
- Tenis14:30 - 16:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Odbíjená | ||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 | |||||||
18:00 | |||||||
18:15 |
Sobota
- Odbíjená16:30 - 18:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Cvičitelé | ||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 | |||||||
21:00 | |||||||
21:15 |
Neděle
- Cvičitelé20:00 - 21:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | Starší žákyně | Starší žákyně | |||||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 | |||||||
19:30 | |||||||
19:45 |
Pondělí
- Starší žákyně18:30 - 20:00
Středa
- Starší žákyně18:30 - 20:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | MŠ - Green Tree Presschool | ||||||
13:45 | |||||||
14:00 | |||||||
14:15 |
Pondělí
- MŠ - Green Tree Presschool13:30 - 14:30
Oddíly - Malý sál
- Všechny kategorie
- Fit senior
- Madší žákyně
- Mladší žáci
- MŠ - Green Tree Presschool
- Muži
- Power Joga
- Šerm
- Sportovní gymnastika - žákyně
- Zdravotní cvičení
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Fit senior 09:00 - 11:00 | ||||||
09:15 | |||||||
09:30 | |||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
10:30 | |||||||
10:45 | |||||||
13:30 | MŠ - Green Tree Presschool | ||||||
13:45 | |||||||
14:00 | |||||||
14:15 | |||||||
15:00 | Sportovní gymnastika - žákyně | ||||||
15:15 | |||||||
15:30 | Šerm | Šerm | Šerm | ||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | Sportovní gymnastika - žákyně | ||||||
16:45 | |||||||
17:00 | Šerm | ||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 | |||||||
18:00 | Madší žákyně | ||||||
18:15 | |||||||
18:30 | Zdravotní cvičení | Mladší žáci | Power Joga | Mladší žáci | |||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 | |||||||
19:30 | Zdravotní cvičení | Muži | Muži | ||||
19:45 | |||||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Pondělí
- MŠ - Green Tree Presschool13:30 - 14:30
- Šerm15:30 - 16:30
- Sportovní gymnastika - žákyně16:30 - 18:00
- Madší žákyně18:00 - 18:30
- Zdravotní cvičení18:30 - 19:30
- Zdravotní cvičení19:30 - 20:30
Úterý
- Šerm15:30 - 18:30
- Mladší žáci18:30 - 19:30
- Muži19:30 - 21:00
Středa
- Sportovní gymnastika - žákyně15:00 - 18:00
- Power Joga18:30 - 20:30
Čtvrtek
- Fit senior09:00 - 11:00
- Šerm15:30 - 18:30
- Mladší žáci18:30 - 19:30
- Muži19:30 - 21:00
Pátek
- Šerm17:00 - 19:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Šerm | Šerm | Šerm | ||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | |||||||
16:45 | |||||||
17:00 | Šerm | ||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 | |||||||
18:00 | |||||||
18:15 | |||||||
18:30 | |||||||
18:45 |
Pondělí
- Šerm15:30 - 16:30
Úterý
- Šerm15:30 - 18:30
Čtvrtek
- Šerm15:30 - 18:30
Pátek
- Šerm17:00 - 19:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Sportovní gymnastika - žákyně | ||||||
15:15 | |||||||
15:30 | |||||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | Sportovní gymnastika - žákyně | ||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 |
Pondělí
- Sportovní gymnastika - žákyně16:30 - 18:00
Středa
- Sportovní gymnastika - žákyně15:00 - 18:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | Power Joga | ||||||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 | |||||||
19:30 | |||||||
19:45 | |||||||
20:00 | |||||||
20:15 |
Středa
- Power Joga18:30 - 20:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Fit senior 09:00 - 11:00 | ||||||
09:15 | |||||||
09:30 | |||||||
09:45 | |||||||
10:00 | |||||||
10:15 | |||||||
10:30 | |||||||
10:45 |
Čtvrtek
- Fit senior09:00 - 11:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Muži | Muži | |||||
19:45 | |||||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Úterý
- Muži19:30 - 21:00
Čtvrtek
- Muži19:30 - 21:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | Madší žákyně | ||||||
18:15 |
Pondělí
- Madší žákyně18:00 - 18:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | Zdravotní cvičení | ||||||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 | |||||||
19:30 | Zdravotní cvičení | ||||||
19:45 | |||||||
20:00 | |||||||
20:15 |
Pondělí
- Zdravotní cvičení18:30 - 19:30
- Zdravotní cvičení19:30 - 20:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | Mladší žáci | Mladší žáci | |||||
18:45 | |||||||
19:00 | |||||||
19:15 |
Úterý
- Mladší žáci18:30 - 19:30
Čtvrtek
- Mladší žáci18:30 - 19:30
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | MŠ - Green Tree Presschool | ||||||
13:45 | |||||||
14:00 | |||||||
14:15 |
Pondělí
- MŠ - Green Tree Presschool13:30 - 14:30
Oddíly - Předsálí
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Sportovní gymnastika | Sportovní gymnastika | |||||
15:15 | |||||||
15:30 | Sportovní gymnastika | ||||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | |||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 | |||||||
19:45 | Muži | Muži | |||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Pondělí
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
Úterý
- Muži19:45 - 21:00
Středa
- Sportovní gymnastika15:00 - 18:00
Čtvrtek
- Muži19:45 - 21:00
Pátek
- Sportovní gymnastika15:00 - 17:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Sportovní gymnastika | Sportovní gymnastika | |||||
15:15 | |||||||
15:30 | Sportovní gymnastika | ||||||
15:45 | |||||||
16:00 | |||||||
16:15 | |||||||
16:30 | |||||||
16:45 | |||||||
17:00 | |||||||
17:15 | |||||||
17:30 | |||||||
17:45 |
Pondělí
- Sportovní gymnastika15:30 - 17:30
Středa
- Sportovní gymnastika15:00 - 18:00
Pátek
- Sportovní gymnastika15:00 - 17:00
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Muži | Muži | |||||
20:00 | |||||||
20:15 | |||||||
20:30 | |||||||
20:45 |
Úterý
- Muži19:45 - 21:00
Čtvrtek
- Muži19:45 - 21:00
- Napsal Super User
- Zobrazeno: 3691
- Kategorie: Rozvrh hodin