default_mobilelogo

Více z oddílu

Šermířský oddíl působí v TJ Sokol Praha Dejvice I. od roku 1995, kdy jej založil šermířský mistr Radko Trohař. Zejména v mládežnických kategoriích se na výkonnostní úrovni věnujeme šermu kordem (jedna ze tří šermířských disciplín). Tréninky probíhají odděleně pro úplné začátečníky, pokročilé a závodníky. Ač nepatříme k velkým oddílům, přesto jsme v historii oddílu vybojovali řadu medailí na mistrovstvích republiky a naši závodníci startovali i na mistrovství Evropy a mistrovství světa. Náš oddíl má cca 40 členů, pravidelně se účastníme oficiálních závodů Českého šermířského svazu a v létě pořádáme týdenní soustředění.

Kontakt

předseda, šermířský mistr oddílu:  Mgr. Radko Trohař  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
cvičitel, kontaktní e-mail  Mgr. Tomáš Adamovič  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
cvičitel:  Kryštof Bednár  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonní kontakty jsou vyvěšeny na šermířské nástěnce v sokolovně.

Oddíly všestrannosti

Ostatní oddíly

Odkazy